Pristatymo būdai ir sąlygos

Savo prekių gabenimo partneriu pasirinkome rinkos lyderę, jau daugiau kaip 15 m. sėkmingai dirbančią UAB „DPD Lietuva“ (www.dpd.lt). Džiaugiamės, kad neapsirikome pasirinkdami šį partnerį – daugiau kaip 99 % mūsų siuntų klientus pasiekia be jokių sutrikimų.

Pristatymo laikas

Pirkdami mūsų parduotuvėje, 99% atvejų prekes gausite per 1-2 darbo dienas. Jei prekes užsakysite iki tos pačios dienos 14 valandos, prekes gausite jau kitą darbo dieną, jei po 14-os valandos – siuntinys bus atgabentas dar kitą darbo dieną. Pristatymo laikas priklauso nuo Lietuvos regiono, tad kai kurių miestų ir vietovių gyventojai pirkdami gali pasirinkti tikslesnį pristatymo laiką.

Pristatymo būdai

  1. Jūsų siunta gali būti pristatyta su DPD kurjeriu Jūsų nurodytu adresu darbo metu.
  2. Norėdami užsakytas prekes gauti būtent Jums patogiu metu, jas galite atsiimti iš DPD paštomato. Artimiausią paštomatą galėsite pasirinkti prekių užsakymo metu.  DPD paštomatai veikia kasdien, ištisą parą, be jokių ribotų darbo valandų, todėl savo prekes galėsite atsiimti Jums patogu laiku.

Užsakymo pristatymas bus vykdomas, jei pasirinktos prekės tilps į DPD paštomatus atitinkančią pakuotę, o svoris neviršys 31.5 kg. Jei užsakytos prekės netilps į vieną pakuotę, su Jumis susisieks svetainės administratorius ir aptarsite Jums tinkamiausią prekių pristatymo būdą (sudarant dvi atskiras pakuotes, pristatymo mokestis už antrąją pakuotę skaičiuojamas papildomai.)

Jei siunta bus sunkesnė nei 31.5 kg arba prekės gabaritai bus didesni nei nurodyti žemiau, prekės pristatymas į DPD paštomatą bus negalimas. Apie tai Jus informuos svetainės administratorius.

Siuntos sekimas internete

Visos siuntos, siunčiamos DPD kurjeriu ar į paštomatus, nuo jų išsiuntimo momento gali būti stebimos internete. Jei norėsite sužinoti, kur tiksliai yra Jūsų siunta, jos tiesioginį kelią galite stebėti svetainėje www.dpd.lt

Pranešimas apie pristatytą siuntą

Po siuntos pristatymo į DPD paštomatą, būsite informuotas SMS žinute kur bus pateiktas  durelių kodas siuntos atsiėmimui. Šį kodą reikės suvesti DPD savitarnos terminale atsiimant siuntą.

Siuntų saugojimo laikotarpis

DPD paštomate siunta laikoma 7 kalendorines dienas po pranešimo gavimo, kad užsakymas jau pristatytas į DPD paštomatą ir jį jau galima atsiimti. Apie pristatytą užsakymą būsite informuotas SMS žinute, nurodant paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite durelių kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato. Siuntos neatsiėmus per 7 kalendorines dienas, ji bus grąžinta atgal mums.

UGI KODAS