Visa internetinėje svetainėje-parduotuvėje (toliau – „ISP“) esanti tekstinė ir grafinė informacija yra UAB „Jokado Projektai“ nuosavybė ir yra ginama bei saugoma įstatymo nustatyta tvarka.

Kopijuoti, spausdinti ar kitaip atgaminti bei platinti be raštiško UAB „Jokado Projektai“ sutikimo griežtai draudžiama. Taip pat draudžiama be išankstinio raštiško UAB „Tantas“ sutikimo kituose tinklalapiuose daryti nuorodas į šią ISP.
Visą ISP esančią informaciją be UAB „Jokado Projektai“ sutikimo galima naudoti tik asmeniniais tikslais numatytais LR autorių teisių ir gretutinių teisių įstatyme.

UAB „Jokado Projektai“ negarantuoja pateiktos informacijos teisingumo ir neatsako už joje pasitaikančias klaidas, netikslumus ar nepilną turinį.

UAB „Jokado Projektai“ atsiriboja nuo bet kokios atsakomybės, dėl patirtų finansinių ar moralinių svetainės lankytojų nuostolių, patirtų naudojantis šios ISP turiniu.

ISP gali būti talpinamos nuorodos į trečiųjų šalių tinklapius. UAB „Jokado Projektai“ neatsako už šiuose tinklapiuose pateiktą informaciją, jos turinį ir vykdomą veiklą, net jeigu lankytojas patenka į šiuos tinklalapius per ISP esančias nuorodas.

UAB „Jokado Projektai“ administracija pasilieka teisę bet kada ir iš anksto nepranešusi keisti ISP turinį. Administracija neatsako už vėluojantį informacijos atnaujinimą.

UGI KODAS